GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin med lock 9197225

nr 919 7225

Terrin med lock

1800-tal, cm, längd: 21 cm

Kondition: smärre lagning i innerkant

måndag 20 oktober 2014
kl 20:33:29