GLASS & CERAMICS / Ceramics / Teapot 6801092

nr 680 1092

TEAPOT

18th century, China, lagning.

1700-tal, Kina

Condition: lagning

1000

SEK 600

Monday February 7 2011
at 17:18:57

7/2 16:41:50 1      Vinnande bud