MÖBLER / Bord / Brickbord 17067102

nr 1706 7102

Brickbord

1890-tal, Ek. Bredd: 81 cm, djup: 56 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 juni 2025
kl 19:11:54