MÖBLER / Bord / Fällbord 11152263
nr 1115 2263
Fällbord
Alrot, 1800-tal, diameter: 74 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:11:52
19/6 00:02:26