SILVER & METAL / Silver / Tea spoons 13139205
nr 1313 9205
TEA SPOONS
silver, 9 delar. Various models, including 1800-tal. Length: ca 13 cm. Weight: ca 140g,
silver, 9 delar. Olika modeller, bland annat 1800-tal. Längd: ca 13 cm. Vikt: ca 140g
600
SEK 350
Monday Mars 16 2020
at 20:12:03
13/3 11:11:32
300 kr
16/3 20:05:51
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver