GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krus 10524304

nr 1052 4304

Krus

England, höjd: 50 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 augusti 2016
kl 20:02:22