GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krus 10524304
nr 1052 4304
Krus
England, höjd: 50 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:02:22
150 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Krus
Kondition: slitage, skador
nr 1052 4304
Krus
England, höjd: 50 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 29 augusti 2016 |