GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar / skålfat 11402226

nr 1140 2226

Tallrikar / skålfat

3 st, Kina, diameter: 22-23

Kondition: slitage, skador

måndag 30 oktober 2017
kl 18:40:40