ÖVRIGT / Mattor / Täbriz 3491029
nr 349 1029
Täbriz
Semi-antik. 142x200. kortsidor med skador, ett hörn med skada, långsidor med lättare slitage. Ends with damages, one corner with damage, sides with wear.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.800 kr
söndag 27 februari 2005
kl 17:00:00
27 feb
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 1