MÖBLER / Bord / Bord 16218179

nr 1621 8179

Bord

1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:06:29

Superellipsbordet