FURNITURE / Tables / Table 6001395

nr 600 1395

TABLE

1890s, length: 63, width: 39, height: 73, fanérskador.

1890-tal, längd: 63, djup: 39, höjd: 73

Condition: fanérskador

300

SEK 200

Monday September 21 2009
at 17:59:12

15/9 13:46:34 1      150 kr
21/9 09:28:23 2      Vinnande bud