FURNITURE / Tables / Table 6001395
nr 600 1395
TABLE
1890s, length: 63, width: 39, height: 73, fanérskador.
1890-tal, längd: 63, djup: 39, höjd: 73
Condition: fanérskador
300
SEK 200
Monday September 21 2009
at 17:59:12
15/9 13:46:34
150 kr
21/9 09:28:23