MÖBLER / Bord / Bord 15475016

nr 1547 5016

Bord

rokokostil, omkring 1900, bemålat. Bredd: 88 cm. Djup: 53 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 juni 2023
kl 20:16:00

12/6 20:07:59 1      Vinnande bud

Superellipsbordet