MÖBLER / Bord / Bord 11482213

nr 1148 2213

Bord

Bemålat, längd: 60 cm, djup: 49 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:32:59

Superellipsbordet