MÖBLER / Bord / Bord 6238628

nr 623 8628

Bord

1 par, sent 1800-tal, mahogny/valnöt, längd: 70, djup: 50, höjd: 75

Kondition: 1st med lagning

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 8 februari 2010
kl 18:39:11

Superellipsbordet