ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 10884219
nr 1088 4219
Nyrokoko, höjd: 80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 februari 2017
kl 18:09:37
3/2 12:35:11
100 kr
6/2 17:27:53
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.