ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 6867274
nr 686 7274
1800-tal, höjd: 50
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 mars 2011
kl 17:59:46
150 kr
250 kr