BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 14743265

nr 1474 3265

Bordslampor

Ett par, Kina. Höjd: ca 49-62 cm

Kondition: spricka, hårstråsprickor, skador och slitage

Utrop:

22.000 kr

Såld:

33.000 kr

måndag 13 juni 2022
kl 20:13:38