BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 12213017
nr 1221 3017
Bordslampa
EWÅ, 1950-tal, grå. Höjd: 32
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:13:03
100 kr
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr