LIGHTING / Table lamps / Table lamp 15407533

nr 1540 7533

TABLE LAMP

1950/60-tal. Height: 26 cm, wear.

1950/60-tal. Höjd: 26 cm

Condition: slitage

300

Monday May 15 2023
at 18:28:23