MÖBLER / Bord / Bord 12533370
nr 1253 3370
Bord
Höj / sänkbar, diameter: 85,30-tal, björk, pelarfot
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:24:34
100 kr
200 kr