UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 14513026

nr 1451 3026

Bordsur

1800-tal. Höjd: 4cm

Kondition: slitage, skador, lagningar

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 februari 2022
kl 20:41:58