FURNITURE / Tables / Table 5351197

nr 535 1197

TABLE

Lenght: ()

1800-tal, höjd: 76 (slitage)

100

SEK 100

Monday August 11 2008
at 16:18:50

7/8 16:46:31 1      Vinnande bud