FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chair 11312432
nr 1131 2432
SWIVEL CHAIR
rött skinn, 1960s, wear.
rött skinn, 1960-tal
Condition: slitage
300
SEK 300
Monday September 25 2017
at 19:28:09
150 kr
250 kr