FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 13316485
nr 1331 6485
STOOL
1950s, utfällbar stege. Height: 62, wear.
1950-tal, utfällbar stege. Höjd: 62 cm
Condition: slitage
SEK 600
Monday June 1 2020
at 19:14:46
100 kr
300 kr
500 kr