FURNITURE / Chairs and Stools / Stegpall/stol 14408404
nr 1440 8404
Stegpall/stol
1950s. Height: 64cm, wear.
1950-tal. Höjd: 64cm
Condition: slitage
SEK 150
Monday December 20 2021
at 20:00:52
20/12 06:23:20
100 kr
20/12 19:50:13