KONST / Oljemålningar / Stefan tunedal 11408036

nr 1140 8036

Stefan Tunedal

(f. 1959), Sverige

Stefan Tunedal (f. 1959), "Helgmod" 2015, signerad, olja på duk, 55x34 cm

Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.

torsdag 2 november 2017
kl 09:52:25

Stefan Tunedal

Läs mer om Stefan Tunedal