KONST / Oljemålningar / Stefan tunedal 11408035
nr 1140 8035
Stefan Tunedal
(f. 1959), Sverige
Stefan Tunedal (f. 1959), 'Trana', 2016. Signerad, olja på duk, 57x36 cm
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
måndag 30 oktober 2017
kl 19:42:48