MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Spice set 9952084
*
nr 995 2084
SPICE SET
på bricka, 5 parts. teak, 1950s,
på bricka, 5 delar. teak, 1950-tal
Estimate:
400
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday November 16 2015
at 19:45:02
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/11 15:40:42
1
200 kr
13/11 02:14:00
2
150 kr
13/11 02:14:00
1
200 kr (Robot)
13/11 02:14:17
2
300 kr
14/11 10:32:42
3
300 kr
14/11 10:32:42
2
300 kr (Robot)
16/11 19:29:41
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka kryddset teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
Auction ends
in a week
26 jan at 20:23
-
7210 PENDANTS
3 pcs, old, including silver. Height: 3-7 cm,
Auction ends
in a week
26 jan at 19:36
-
7181 MILK CANS
3 pcs. Height: 70 ca,
Auction ends
in a week
26 jan at 20:36
*
SPICE SET
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 995 2084
SPICE SET
på bricka, 5 parts. teak, 1950s,
på bricka, 5 delar. teak, 1950-tal
| Estimate: | 400 |
|---|---|
| Sold: | SEK 350 |
| Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 10/11 15:40:42 | 1 | 200 kr |
| 13/11 02:14:00 | 2 | 150 kr |
| 13/11 02:14:00 | 1 | 200 kr (Robot) |
| 13/11 02:14:17 | 2 | 300 kr |
| 14/11 10:32:42 | 3 | 300 kr |
| 14/11 10:32:42 | 2 | 300 kr (Robot) |
| 16/11 19:29:41 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka kryddset teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
Auction ends
in a week
26 jan at 20:23 -
7210 PENDANTS
3 pcs, old, including silver. Height: 3-7 cm,
Auction ends
in a week
26 jan at 19:36 -
7181 MILK CANS
3 pcs. Height: 70 ca,
Auction ends
in a week
26 jan at 20:36



