GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 17036037

nr 1703 6037

Kryddburkar

7 st, Arabia, Finland. Höjd: 13-21 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:58:36

Arabia