GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 6947499

nr 694 7499

Kryddburkar

11 del, Gustavsberg, "Ingrid"

Kondition: slitage, skador, ett lock saknas

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 april 2011
kl 19:27:17

Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio