GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Djupa tallrikar 7843689

nr 784 3689

Djupa tallrikar

+ skålfat, Willow + terrin England

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 18:23:44