FURNITURE / Sofas / Sofa 14177331
nr 1417 7331
SOFA
klädd i Bakertyg, "Stensöta". Length: 225. Width: 100 cm, wear, damages, hål i tyg, blekt.
klädd i Bakertyg, "Stensöta". Längd: 225. Djup: 100 cm
Condition: slitage, skador, hål i tyg, blekt
2000
SEK 100
Monday September 6 2021
at 19:26:46