MÖBLER / Soffor / Soffa 16657219
nr 1665 7219
Soffa
Gustaviansk stil, 1800-tal. Längd: 121 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:43:01
5/12 21:04:55
5/12 21:10:26
Den Gustavianska stilen