MÖBLER / Soffor / Soffa 6024092

nr 602 4092

Soffa

+ fåtölj Maralunga Vico Magistretti (1920-2006) för Cassina, 1973, textilklädsel i rödbruna toner. Fåtöljen visas på Metropol, soffan finns på lager (finns ej på visning)

Kondition: slitage, fläckar. Soffan med skador.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 september 2009
kl 19:11:06