MÖBLER / Soffor / Soffa 11312437

nr 1131 2437

Soffa

Jugend, Mahogny, längd: 141 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:30:44

Jugend