FURNITURE / Sofas / Sofa 11108031

nr 1110 8031

SOFA

3-sits, Arne Norell, "Kontiki", leather, length: 224, 1960s, wear.

3-sits, Arne Norell, "Kontiki", skinn, längd: 224, 1960-tal

Condition: slitage

4000

SEK 6200

Monday May 22 2017
at 19:30:46

  • Thema-auction
  • May 22

50/60-tal

Read more about 50/60-tal