MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Smyckesskin 17036096
nr 1703 6096
Smyckesskin
oriental. Length: 23 cm, width: 10 cm, height: 29 cm, wear, damages.
Orientaliskt. Längd: 23 cm, djup: 10 cm, höjd: 29 cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday May 26 2025
at 19:11:09
25/5 09:58:37
26/5 19:01:18