FURNITURE / Tables / Smoking table 17309254
nr 1730 9254
SMOKING TABLE
1930s, skiva av glas, damaged, 60x60. Height: 46 cm, fanerskada, en lös dörr.
1930-tal, skiva av glas, skadad, 60x60. Höjd: 46 cm
Condition: fanerskada, en lös dörr
Withdrawn
Monday October 13 2025
at 18:50:22