FURNITURE / Tables / Smoking table 17309254

nr 1730 9254

SMOKING TABLE

1930s, skiva av glas, damaged, 60x60. Height: 46 cm, fanerskada, en lös dörr.

1930-tal, skiva av glas, skadad, 60x60. Höjd: 46 cm

Condition: fanerskada, en lös dörr

Withdrawn

Monday October 13 2025
at 18:50:22