Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / SkÃ¥p med hyllor 10381070



*

nr 1038 1070


Skåp med hyllor

2 sections, 1950s, teak, length: 79 cm, width: 35 cm, height: justerbar,


2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar


Estimate:

1500

Sold:

SEK 1500

Auction date:

Monday May 16 2016
at 19:51:53


  • Bid history
Time Bidder Bid
7/5 17:22:00 1      Vinnande bud
12/5 06:26:05 2      1.400 kr
12/5 06:26:05 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 16

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
  • 7005 BOOKCASE
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
    Present: SEK 1100

    Auction ends
    today
    19 jan at 19:28
  • 7137 BOOKCASE
    2 sek, 1960s, skjutdörrar. Length: 100 cm, width: ..//
     

    Auction ends
    today
    19 jan at 18:49
  • 6424 CORNER CUPBOARD
    late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    today
    19 jan at 19:54




Ladda ner broschyr