MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 13418235

nr 1341 8235

Skänk

1800-tal, Bemålad. Bredd: 103. Djup: 47 cm. Höjd: 120 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador,låset behöver åtgärdas för att vara låsbart

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 20:27:37