KONST / Litografier / Serigrafi 7674352
nr 767 4352
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Serigrafi, Ola Billgren (1940-2001), -69, signerad i tryck, motivets mått: 38x47
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:18:51
6/7 11:12:31
100 kr
16/7 17:13:51
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren