KONST / Litografier / Serigrafi 6057704
nr 605 7704
Serigrafi
Lennart Rodhe (1916 - 2005), signerad i trycket, oramad, 63x60,
Kondition: skadad
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2009
kl 19:18:30
100 kr