ART / Lithographs / Silkscreen 12931076
nr 1293 1076
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Vid badplatsen". Signed, numbered 1/20, dated -09. Silkscreen, unframed, sheet: 59x42 cm,
SILKSCREEN, "Vid badplatsen". Signerad, numrerad 1/20, daterad -09. Serigrafi, oramad, bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
300
SEK 100
Monday November 25 2019
at 19:29:36
25/11 19:07:19
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg
Read more about Specialauktion Håkan Nyberg