Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafi 9444001



*

nr 944 4001


Serigrafi

efter Andy Warhol, Sunday B Morning, Campbells soup, II, bladets mått: 90x58, 5, oramad


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 23 februari 2015
kl 18:27:48



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: andy warhol campbells soup litografier serigrafi sunday b morning
  • 8046 Serigrafi
    Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:38
  • 8038 Serigrafi
    Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:06




Ladda ner broschyr