KONST / Litografier / Serigrafi 9444001
*
nr 944 4001
Serigrafi
efter Andy Warhol, Sunday B Morning, Campbells soup, II, bladets mått: 90x58, 5, oramad
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 23 februari 2015
kl 18:27:48
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andy warhol campbells soup litografier serigrafi sunday b morning
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:38
-
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:06
*
Serigrafi
nr 944 4001
Serigrafi
efter Andy Warhol, Sunday B Morning, Campbells soup, II, bladets mått: 90x58, 5, oramad
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 februari 2015 |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andy warhol campbells soup litografier serigrafi sunday b morning
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:38 -
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:06



