KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Sidenmålning 8906206
nr 890 6206
Sidenmålning
Erotiskt motiv, Orientaliskt, modell äldre, motivet: 22x21 oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:10:06
28/4 19:05:07