FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 12771238
nr 1277 1238
SIDEBOARD
1950s, mahogany. Length: 130, width: 41h. 71, wear.
1950-tal, mahogny. Längd: 130. Djup: 41h. 71 cm
Condition: slitage
800
SEK 800
Monday September 30 2019
at 18:25:15
700 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
700 kr
700 kr (Robot)