FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 8641765

nr 864 1765

SIDEBOARD

Rödbetsad, med 2 värmeplattor, length: 306, width: 55, height: 85,

Rödbetsad, med 2 värmeplattor, längd: 306, djup: 55, höjd: 85

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1500

Monday December 9 2013
at 18:10:02

7/12 17:14:46 1      Vinnande bud
8/12 12:10:30 1      justering av budtak