FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 8641765
nr 864 1765
SIDEBOARD
Rödbetsad, med 2 värmeplattor, length: 306, width: 55, height: 85,
Rödbetsad, med 2 värmeplattor, längd: 306, djup: 55, höjd: 85
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1500
Monday December 9 2013
at 18:10:02
7/12 17:14:46
8/12 12:10:30