FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Sideboard 10717390
nr 1071 7390
SIDEBOARD
length: 151 cm, width: 41 cm, height: 80 cm, wear, damages.
längd: 151 cm, djup: 41 cm, höjd: 80 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 350
Monday November 28 2016
at 20:25:27
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)