MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9952106
*
nr 995 2106
Serveringsvagn
längd (a)
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:57:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 21:36:16
1
100 kr
14/11 11:44:10
2
150 kr
16/11 18:21:44
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
6460 Serveringsvagn
två hyllor, teak. Bredd: 62 cm. Bredd: 47 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 18:36
*
Serveringsvagn
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2106
Serveringsvagn
längd (a)
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/11 21:36:16 | 1 | 100 kr |
| 14/11 11:44:10 | 2 | 150 kr |
| 16/11 18:21:44 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
6460 Serveringsvagn
två hyllor, teak. Bredd: 62 cm. Bredd: 47 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 18:36



