KONST / Litografier / Serigrafier 10123307
*
nr 1012 3307
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 3 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 67x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2016
kl 18:42:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 18:25:36
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga litografier serigrafier
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 1012 3307
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 3 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 67x48
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/1 18:25:36 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga litografier serigrafier
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10