ART / Lithographs / Serigrafier 10188383
nr 1018 8383
Håkan Berg
(f. 1958), Sverige
2 pcs, Håkan Berg, 79/140, sheet: 52x43,
Serigrafier, 2 st, Håkan Berg, 79/140, bladets mått: 52x43
Håkan Berg, Swedish painter born 1958.
Monday February 15 2016
at 18:19:17